Arszawin zagra w Zenicie :: transfery24.pl - piłka nożna, transfery

Arszawin zagra w Zenicie

Data dodania: 06.03.2012r. / Autor: Transfery24.pl

Arszawin zagra w Zenicie

Napastnik Andriej Arszawin, grający w Arsenale Londyn został wypożyczony i będzie grał do końca sezonu w Zenicie Sankt Petersburg (występował już wcześniej z tym klubem) "Sborna" zapewne będzie rywalem naszych piłkarzy w gr. A na Euro 2012.

O zainteresowaniu tym piłkarzem spekulowano w grudniu. Pojawiła się wówczas możliwość transferu całkowitego, ale ostatecznie obydwa kluby porozumiały się wzajemnie i ustalono, że będzie to jednak wypożyczenie.

Andriej Arszawin trafił do londyńskiego klubu właśnie z Zenitu na początku 2009 roku, kwota transferu wynosiła 16,5 mln euro. Na początku zbierał bardzo dobre recenzje, ostatnio jednak piłkarz zaczął mieć problemy. Obecnym sezon był niezbyt dobry dla Arszawina większość z meczów rozpoczynał jako rezerwowy. W czasie gdy grał w klubie "Kanonierów" strzelił łącznie 30 goli podczas 133 spotkań.

Powrót do klubu Rosyjskiego ma pomóc napastnikowi wywalczyć miejsce w kadrze Rosji w zbliżających się mistrzostwach Europy odbywających się w Polsce oraz na Ukrainie. Zagra on w gr A - z Polakami, Czechami i Grekami.Komentarze

Dodaj komentarz - komentarze są moderowane

Uwaga ! Adminstracja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczone przez użytkowników.
W przypadku treści niezgodnych z prawem komentarz zostanie usunięty.