Borussia nie przyjęła oferty Chelsea :: transfery24.pl - piłka nożna, transfery

Borussia nie przyjęła oferty Chelsea

Data dodania: 01.08.2012r. / Autor: Transfery24.pl

Borussia nie przyjęła oferty Chelsea

Wg informacji jakie przekazała stacja ESPN klub Borussia Dortmund odrzucił ofertę Chelsea, za transfer Roberta Lewandowskiego, który miał on opiewać na kwotę 17 milionów funtów.
Polak w ubiegłym sezonie zdobył mistrzostwo oraz puchar Niemiec. Strzelił 22 gole podczas 34 meczy jakie rozegrała Bundesliga.
Lewandowski przyznał, że chciałby kiedyś zagrać w Premier League. Niedawno w wywiadzie piłkarz powiedział, że jest szczęśliwy w Borussii, ale stawia sobie dość wysokie cele.

Jego kontrakt z Borussią wygaśnie za 2 lata, rozmowy dotyczące przedłużenia nie są proste. Pomimo to mistrz Niemiec zapewnia, że nie ma zamiaru sprzedawać najlepszego strzelca. Wg ESPN oferta w granicy 20 mln funtów mogłaby stać się podstawą się do zmiany decyzji w sprawie transferu piłkarza.

Kolejnym nabytkiem Chelsea ma zostać Thorgan, klub jest również bliski sfinalizowania transferu Oscara, który przeszedł już testy medyczne. Ostateczna decyzja ma być podjęta przez niego po Igrzyskach Olimpijskich. Obecnie jedynymi środkowymi są Torres i Lukaku. Sprowadzenie do klubu nowego napastnika to konieczność, dlatego londyński klub liczy na to, że uda mu się pozyskać Lewandowskiego.

Klub z Londynu rozważał również rozpoczęcie rozmów z włoskim klubem Napoli dotyczących transferu Cavaniego. Kwota transferu miała wynieść 35 mln funtów, klub nie był jednak przekonany czy Urugwajski piłkarz będzie odpowiedni do drużyny.


Katalog stron internetowychKomentarze

Dodaj komentarz - komentarze są moderowane

Uwaga ! Adminstracja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczone przez użytkowników.
W przypadku treści niezgodnych z prawem komentarz zostanie usunięty.