Polscy zawodnicy na stadionach Bundesligii :: transfery24.pl - piłka nożna, transfery

Polscy zawodnicy na stadionach Bundesligii

Data dodania: 11.04.2013r. / Autor: Transfery24.pl

Polscy zawodnicy na stadionach Bundesligii

Nie od dziś wiadomo, że polscy zawodnicy grają w barwach najlepszych niemieckich klubów osiągając z nimi niemałe sukcesy. Niewątpliwie najmocniejszym polskim akcentem na niemieckich boiskach jest obecność trzech zawodników grających w Borusii Dormund. Ich fenomenalna gra sprawia, że każdy mecz z ich udziałem ogląda się znakomicie. Mowa oczywiście o Robercie Lewandowskim, Kubie Błaszczykowskim i Łukaszu Piszczku.

Do ostatnich sukcesów tych zawodników i ich drużyny należy zaliczyć znakomitą i pełną zaskakujących zwrotów grę z CF Malagą w ramach ćwierćfinału Ligii Mistrzów. Punkty zdobyte w dogrywce zaskoczyły chyba wszystkich, którzy nie wierzyli, że ten mecz uda się jeszcze wygrać. Odniesione zwycięstwo zapewniło drużynie BVB awans. Zdobywcą jednej z bramek był Robert Lewandowski, który w LM na swoim koncie ma ich już sześć.

Aby dostarczyć wszystkim fanom więcej informacji na temat polaków grających w niemieckiej Lidze portal Bundesliga.com stworzył ciekawą ikonografikę, która ukazuje wybrane statystyki polskich zawodników.
Więcej informacji na temat rozgrywek na stadionach Bundesligii znajdziemy na stronie 
http://www.bundesliga.com/pl/Komentarze

Dodaj komentarz - komentarze są moderowane

Uwaga ! Adminstracja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczone przez użytkowników.
W przypadku treści niezgodnych z prawem komentarz zostanie usunięty.