Potencjalny transfer Edinsona Cavaniego za 70 mln euro :: transfery24.pl - piłka nożna, transfery

Potencjalny transfer Edinsona Cavaniego za 70 mln euro

Data dodania: 30.03.2013r. / Autor: Transfery24.pl

Potencjalny transfer Edinsona Cavaniego za 70 mln euro

Edinson Cavani to piłkarz, którym zainteresowanych jest kilka czołowych klubów europejskich, niestety jego transfer może słono kosztować. Napoli w którym gra Cavani będzie mogło rozważyć ofertę kiedy otrzyma ofertę wynoszącą minimum 70 mln euro.


Prezes klubu Aurelio de Laurentiis zapowiedział, że jest gotowy sprzedać swojego zawodnika tylko wówczas, kiedy jego potencjalny nabywca będzie w stanie opłacić klauzulę odstępnego. Zawarta została ona w kontakcie, aby utrzymać zawodnika w drużynie Neapolu. Opiewa ona na 70 mln euro co ma być wysokim progiem, którego przekroczenie będzie uprawniało do jego transferu. Jednak to piłkarz ma decydujące zdanie i to właśnie do niego będzie należało ostatnie słowo w tej kwestii.


Edinson Cavani to zawodnik bardzo szanowany zarówno jako świetny piłkarz jak również za swoją osobowość. Kibice go kochają. Ten sezon jest dla Cavaniego bardzo udany. Jest on liderem biorąc pod uwagę klasyfikację strzelców, ma on na swoim koncie 20 bramek w 29 spotkaniach.


Urugwajczyk jest członkiem zespołu Napoli i rozpoczął w nim grę w sezonie 2010/11. Uprzednio występował w klubie US Palermo, zaczynając karierę w Danubio Montevideo. 26-letnim napastnikiem zainteresowane są europejskie kluby takie jak Paris Saint-Germain, Chelsea Londyn czy Manchester City.Komentarze

Dodaj komentarz - komentarze są moderowane

Uwaga ! Adminstracja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczone przez użytkowników.
W przypadku treści niezgodnych z prawem komentarz zostanie usunięty.