Transfer Lewandowskiego do Manchesteru United :: transfery24.pl - piłka nożna, transfery

Transfer Lewandowskiego do Manchesteru United

Data dodania: 26.12.2012r. / Autor: Transfery24.pl

Transfer Lewandowskiego do Manchesteru United

Już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat transferu Roberta Lewandowskiego do Manchesteru United. Według doniesień nasz rodak od lipca ma zasilić szeregi tego klubu. O ewentualnym przejściu Polaka dyskutują już kibice "Czerwonych Diabłów", a ich opinie są skrajnie podzielone. Od komentarzy w których zastanawiają się oni po co kolejny napastnik w tej drużynie po głosy pozytywne w których wyrażają swoją aprobatę transferu tego zawodnika.

Fani Manchesteru zaczęli już układać pierwszą jedenastkę swojego klubu po pojawieniu się nowego zawodnika. Polak miałby być ustawiony obok van Persiego jako atakujący a tuż za nimi miałby grać Rooney. Jeszcze inna opcja przewiduje przesuniecie Rooneya, który grałby jako lewa pomoc a Lewandowski miałby zawalczyć z Hernandezem o miejsce w podstawowym składzie.
Informacje o przejściu naszego rodaka do klubu „Czerwonych Diabłów” pojawiły się także na różnych portalach społecznościowych, na których wybuchła żywa dyskusja na ten temat.
Internetowe serwisy donoszą, że nasz rodak zakończył już rozmowy z angielskim klubem. Miałby on zostać jego zawodnikiem w lecie po zakończeniu się trwającego sezonu.

Podobno władze niemieckiego klubu, w którym obecnie gra Lewandowski zaakceptowały już ten transfer za który mieliby otrzymać ok. 12-14 mln funtów.Komentarze

Dodaj komentarz - komentarze są moderowane

Uwaga ! Adminstracja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczone przez użytkowników.
W przypadku treści niezgodnych z prawem komentarz zostanie usunięty.